Editörün Seçimi

Koku Hikayeleri: Bir yerlere kaçsak mı? Hadi, Noolur!

Ne yapıyorsanız bırakın. Ceketinizi alın ve çıkın! Kulağa çok hoş geliyor değil mi? Plan yapmadan, her şeyi akışına bırakmak hepimizin hoşuna gider. Heyecan dolu bir hayatın formülü aşağı yukarı böyle bir şey işte! Yepyeni, heyecan verici bir kokunun formülü de öyle… Nasıl mı? Haydi keşfedelim.

Bir yerlere kaçsak mı

Neredesin aşkım? Her yerdeyim aşkım…

Keşke şu an muazzam bir manzaraya karşı yamaç paraşütü yapıyor ya da Fransa’da bir lavanta bahçesinde dolaşıyor olsaydık. Olsun varsın, bazı kokular bizi olamadığımız, gidemediğimiz yerlere götürür. Hatta onlarla hiç gitmediğimiz yerleri bile keşfederiz. Seyahat, macera ve romantizmin özleri, tıpkı Alaaddin’in cini gibi, bir parfüm şişesinde seni bekler.

“Koskoca dünyayı bir şişeye sığdırmak”: parfümeri dünyasının hırslı ve tutkulu isimleri Fanny Baal ve Caroline Dumur, yeni kokuları olan Born to Fly’ı tasarlarken bu fikre tutundular. Üstü açık bir arabada, bilinmeze doğru yol almak… Ve sonunda peşinde oldukları bu heyecan ve tutkuyu deneyimleyebileceğiniz iki koku ortaya çıkarmışlar.

Başarılı bir koku sizi oraya götürür. Hem de tam o anda. Japonya’ya özgü nashi armudu, Meksida’dan agave nektarı ve Madagaskar’dan biraz deniz esintisi… Tek yapmanız gereken gözlerinizi kapayıp, koklamak. İşte oradasınız!

Dizginlenemez bir karakteriniz ve yerinde duramayan bir mizacınız mı var? İşte sizi farklı diyarlara götürecek kokunuz! İyi yolculuklar.

kaynak: oriflame.com.tr

İLGİLİ İÇERİK  Makyaja Giriş
Etiketler
Daha Fazla Göster

oriflame.biz.tr

Oriflame Holding AG, Jonas af Jochnick ve Robert af Jochnick kardeşler tarafından 1967 yılında İsveç'te kurulmuş olan kozmetik grubudur. Şirket dünya genelinde 3 milyona yakın bağımsız kişilerden oluşan satış gücüyle cilt bakımı ve kozmetik ürünlerinin satışını yapmaktadır. Siz de Oriflame Danışmanı olmak isterseniz ya da Oriflame ürünlerini indirimli almak istersiniz, kayıt olmak için lütfen BURAYA tıklayın.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı