Editörün Seçimi

Gerçek hayatta, gerçek güzellik

Makyaj trendleri 2018’de olduğu gibi 2019’da da doğallığın ön planda olacağını gösteriyor. Tenden, gözlere; dudaktan yanaklara kadar nude tonların hâkim olduğu doğal makyaj, yepyeni bir halde yine karşımızda!

1. Nude makyaj nedir?

Nude makyaj cilt tonuna yakın, doğal bir görünümle biten makyaj olarak tanımlanıyordu. Bugün ise nude makyaj bunun ötesinde birçok fayda daha sunuyor. Cildi sadece dıştan değil, içten de besliyor. Çok faydayı bir arada sunuyor ve daha az zaman harcayarak daha güzel hissetmenizi sağlıyor.

2. Güzellik içten gelir!

Kendimizi iyi hissettiğimizde daha pozitif oluruz ve bu, tüm günümüzü etkiler. Bu yüzden geceleri iyi uyumak ve bol su içmek çok önemlidir. Çekimlerimize katılan modellerimize güzelliklerini nasıl koruduklarını sorduğumuzda hepsinin ortak cevabı, bol su içmek oluyor. Bunun haricinde boyun bölgesinin masaj yaparak nemlendirilmesinin daha güzel görünen bir yüz için önemli olduğunun da altını çiziyorlar.

Gerçek hayatta, gerçek güzellik

3. Güzelliğe zahmetsiz ulaşın!

Koşturmacayla başlayan günü, bir sürü makyaj malzemesi ve fırçayla daha da koşturmacalı hale getirmekten yorulmadınız mı? Halbuki, mükemmel görünen bir cilt için A’dan Z’ye ihtiyacınız olan her şey Yeni The ONE A-Z Krem Hydra SPF 30’da! Fondöten gibi iyi bir kapatıcılık sunarken bir cilt bakım ürünü gibi de cildinize iyi bakan bu krem ile cildiniz güne hazır!

Zamanın çok değerli olduğunu unutmayın! Güzellik için saatlerinizi harcamayı geride bırakın ve zahmetsiz güzelliğin sırrı ile tanışın: The ONE A-Z Krem Hydra SPF 30.

kaynak: oriflame.com.tr

İLGİLİ İÇERİK  Koku Hikayeleri: Bir yerlere kaçsak mı? Hadi, Noolur!
Etiketler
Daha Fazla Göster

oriflame.biz.tr

Oriflame Holding AG, Jonas af Jochnick ve Robert af Jochnick kardeşler tarafından 1967 yılında İsveç'te kurulmuş olan kozmetik grubudur. Şirket dünya genelinde 3 milyona yakın bağımsız kişilerden oluşan satış gücüyle cilt bakımı ve kozmetik ürünlerinin satışını yapmaktadır. Siz de Oriflame Danışmanı olmak isterseniz ya da Oriflame ürünlerini indirimli almak istersiniz, kayıt olmak için lütfen BURAYA tıklayın.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı