Güzellik ve Bilim

Cildiniz için harika bir içerik: Hiyalürotik Asit

Tüm cilt tipleri için uygun olan hiyalüronik asit ile cildinizi neme doyurma vakti! Peki, bu eşsiz içeriği eşsiz kılan ne? Öğrenmeye hazırsanız başlayalım…

IŞILTILI BİR CİLT

Hepimiz ışıl ışıl, nemli ve yumuşacık bir cilde sahip olmak isteriz. Hiyalüronik asit tam da bu isteklerimize cevap verir. Cilt tarafından kolayca emilir ve kendi ağırlığından 1000 kat fazla suyu çekerek kırışıklıkları anında dolgunlaştırır.

İPEKSİ PÜRÜZSÜZLÜK

Hiyalüronik asit, cildinize sadece ışıltı vermez. Çizgileri ve kırışıklıkları etkili bir şekilde yumuşatmaya yardımcı olarak 1. günden itibaren daha pürüzsüz bir cilde* kavuşmanızı sağlar.

Cildiniz için harika bir içerik: Hiyalürotik Asit

CİLDİN KORUYUCUSU

Hiyalüronik asit cilt bariyerinin etkin bir şekilde çalışması için gerekli olan ve cildin üst katmanındaki doğal nemlendirme faktörlerinin bir parçasıdır. Cildin bariyerini güçlendirmeye ve cildin nem seviyesini korumaya yardımcı olarak cildinizi korur.

GÜÇLENDİRİCİ ETKİ

Hiyalüronik asit genellikle serumlarda bulunur fakat hiyalüronik asitin bir cilt bakım rutininin içerisinde yer alması daha etkili sonuçlara ulaşmanızı sağlar. Ecollagen Wrinkle Power Serum’un içeriğinde de düşük molekül ağırlıklı hiyalüronik asit bulunur ve kırışıklık görünümünü anında %49’a kadar azaltır.**

*Ecollagen Wrinkle Power Gece ve Gündüz Kremi’ni birlikte kullanan 66 panelistin %86’sı aynı fikirde.

**Ecollagen Wrinkle Power Set / Klinik test sonucuna göre

kaynak: oriflame.com.tr

İLGİLİ İÇERİK  Kişisel Bakımda Yeni Trend: Kömür
Etiketler
Daha Fazla Göster

oriflame.biz.tr

Oriflame Holding AG, Jonas af Jochnick ve Robert af Jochnick kardeşler tarafından 1967 yılında İsveç'te kurulmuş olan kozmetik grubudur. Şirket dünya genelinde 3 milyona yakın bağımsız kişilerden oluşan satış gücüyle cilt bakımı ve kozmetik ürünlerinin satışını yapmaktadır. Siz de Oriflame Danışmanı olmak isterseniz ya da Oriflame ürünlerini indirimli almak istersiniz, kayıt olmak için lütfen BURAYA tıklayın.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı